Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo IdeaPad G580-ról mit...

Lenovo IdeaPad G580-ról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, jó véleményeket olvastam róla, meg van benne minden, amire szükségem van, és az ára is kedvező.

Egyetlen problémám, hogy ahonnan rendelni szeretném, azt írja, hogy a színe barna, pedig én a képeken feketének látom. Szerintetek?



2013. jan. 12. 22:27
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én most vettem egyet, szerintem jó gép, és szép is, elég sötét barna, azért láthatod feketének. Persze nem mind1 melyik konfiguráció, mert valamelyik fényes. Az enyém matt, i3 2328, 6GRAM GF GT 635. Belül aluminium az egész, a touchpad kiválló, mint ahogy a billentyűzet is. Szerintem jó vétel, bár az e-digitálnál már nem látom ott adták ezzel az összeállítással nagyon jó áron
2013. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!