Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a géppel, miért...

Mi lehet a géppel, miért fagynak le a játékok?

Figyelt kérdés

Vettem egy új grafikus kártyát. A régi driverét töröltem, és felraktam az újat. Azóta viszont a játékok amiket azóta raktam fel, lefagynak, illetve újraindul a gép és az a blue screen error jön ki. Ez többnyire játék indításánál, történik, vagy kilépésnél, de játék közben is gyakran lefagy. Történt már oylan is, 2x, hogy csíkos lett a képrnyő és semmi se ment.

MSI R7770 VGA

Előre is köszi!



2013. jan. 13. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Először a kék képernyőn kéne megnézni, hogy mire vonatkozik a hiba ami miatt elszállt a rendszer.

Bár a 2. része a dolognak, már sokkal gyanúsabb, csíkozni akkor szokott mikor a VGA-n a memória fizikailag hibás. Ezen sajnos csak a csere segít. Esetleg még a tápot lehet megpróbálni egy kölcsönkérttel helyettesíteni, lehet nem elég a VGA-nak és mikor terhelés kerül rá nem kap elég energiát.

2013. jan. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát a táp alapból egy kölcsönkért táp, mivel nkm 350w-os, és ehhez elvileg 450w kellene minimum, de szereztem egy 500wos tápot hozzá.
2013. jan. 13. 10:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy azért csinálta, mert nem a legújabb driver volt fent? Olvastam valami iylet fórumon, de németül volt, abból meg csak az alap van meg :P
2013. jan. 13. 10:42
 4/4 Alex94 válasza:
Én a te helyedben újra raknám a gépet és leszedném a Driver Genius-t, ami szét néz a gépeden hogy mi lehet a baj, mien drájverek nincsenek meg és le is szedheted azokat nagyon egyszerű a kezelése!
2013. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!