Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen notebookot/netbookot...

Milyen notebookot/netbookot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

legfontosabb követelmények:kb. 150 ezer ft értékben, Windows-zal, min. 2 GB tárhellyel

12/L :)



2013. jan. 13. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

12 évesen tök fölösleges.


A notebook és a netbook pedig két külön kategória, utóbbi kisebb, de jóval gyengébb és netezésen kívül nem sok mindenre jó.

Előbbi már legalább használható.

2013. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye tudom hogy nem ugyanaz, és köszi majd én eldöntöm hogy mi fölösleges nekem és mi nem
2013. jan. 13. 23:34
 3/6 anonim válasza:
nagyon szemtelen vagy....így ha ilyen bunkó vagy nem is fognak válaszolni.......de ezt tudom ajánlani [link]
2013. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia :) Ezekkel az előzőekkel ne foglalkozz, senkinek semmi köze hozzá hogy a laptop kell-e egy korodbélinek, vagy sem, ha a szüleid megveszik neked. Kérdésedre válaszolva inkább megkérdezném, játszanál-e a gépen, vagy csak netre meg hasonlók használnád?
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon játszanék rajta, sőt talán egyáltalán nem, inkább csak netezésre használnám, és bocsi, nem akartam szemtelen lenni, csak szeretem hogyha a kérdésemre válaszolnak és nem pedig azt minősítik.
2013. jan. 14. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A netbook már egy kihalófélben lévő kategória.. A táblagépek lassan átveszik a helyüket.. Én azt nem vennék..


15" Notebookok..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


13" - 14" Notebookok..


[link]


[link]


11.6" Notebook..


[link]

2013. jan. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!