Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ÍNem értem annyira ezeket a...

ÍNem értem annyira ezeket a dolgokaz med dutjátok magyarázni mi micsoda?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy számitógép hűtő meg a procinak muszály valahogy ugyanannak lenni vagy a proci lehet erősebb és a hűtő kicsit gyengébb , meg az alaplap is mire kell , mi az a tápegység , és az a modul
2013. jan. 14. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább a hűtő legyen jobb, de mi értelme egyenetlenül építgetni?


amúgy meg muszáj

2013. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"meg az alaplap is mire kell"


Most ezt komolyan kérdezted?

Hanyatló társadalom!

tanulj fiam! És a PC hez addig hozzá ne merj nyúlni, amíg ilyen alapvető dolgokról f.ngod sincs!

2013. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Szerintem ha van elég pénze nyugodtan babrálja, majd vesz másikat és másikat és...Tanulópénz!

Amúgy teljesen egyetértek! Alapvető tudás nélkül NE nyúlj hozzá!!!Vannak boltok (gondolom vásárolod az alkatrészeket)szívesen egy kis plusz pénzért összedobják neked, csak ell kell mond mire használod és mennyiből szeretnél kijönni, még garanciát is vállalnak!

Másik ,hogy tanulj, szerezz tapasztalatokat, nézz utána! A számítógép, nem kávédaráló, sok fontos, bonyolult része van amik szorosan összefüggnek. Elég egy rossz mozdulat és +10.000 - 15.000!

2013. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem is akartam hozzá nyúlni csak kérdem
2013. jan. 14. 19:32
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
2013. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!