Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Flash videók lejátszása a...

Flash videók lejátszása a böngészőben kiterheli a processzort 100%-ra. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Bármelyik böngészőt próbáltam, ugyanaz a helyzet, a letöltés jó, a lejátszás darabos, a proci fullon terhelt.

Egyéb videó lejátszás problémamentes.

3 GHz két magos proci, 1 GB ram.


2013. jan. 14. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A flash és java már csak ilyen, szokd meg!
2013. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszért lepontozás jár, szokd meg.
2013. jan. 14. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
és? Hova sz.rjak.ha nem lennél ilyen.. Akármilyen tudnád hogy igazam van.megkérdezhetsz róla akárkit.most szebbet fogsz álmodni,mert lepontoztad a helyes választ? Ilyet. Gyerekes
2013. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia ott valami telepitési beálitási gond lehet,ugyanis az én gépem 478-as tokozású ősmasina 2.6ghz-es procival 1g ddr rammal és nekem a procim 60-70% on mgy a flesh videokon.

De csak az OPERA 1211-es verziojával és ezt nem engedem frissiteni mert frissités után szaggat a flesh.

2013. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Operával is próbáltam és viszatettem régebbi flash verziókat is, de nem jött be a dolog. Tartok tőle hogy valóban újratelepítés lesz a megoldás, ugyanis egy hónappal ezelőttig problémamentes volt a lejátszás ezen a gépen is, szóval igen, képes lenne rá, magam is láttam.

Annyi történt hogy IDE CD meghajtót SATAra cseréltem mert megfeküdt, illetve iexplorert lecseréltem firefoxra, a gépházat mechanikusan tisztítottam.

Akkor nem ellenőriztem a flash videólejátszást, most derült ki a hibája.

Amúgy céges gép, fizetős szoftverekkel, nem törött oprendszer meg talált progik futnak rajta, nem volt telepítve rá semmi új dolog egy ideje.

Egy alapítványé, gyerekekkel foglakoznak. Projectorral szoktak vetíteni, de most ez a dolog nem sikerült.


A #4-nek köszi, de fogalmam sincs milyen "beállítási probléma" okozhat ilyet ahogy te fogalmaztál. Elvileg nem kell semmit állítgatni, vagy csak én nem tudok ilyenről.

Már leszedtem a böngészőket, a flash drivereket kitakarítottam, újratéve se változott.


#1 gondolom a való életben is ilyen a viselkedésed, nem szeretnék veled találkozni. Láthatod, vannak normális és segítő szándékú emberek is, nem csak beszólogatásból áll a világ.

2013. jan. 15. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Bocsáss meg, de szerintem te erősen félreértetted az első írásomat (is).

Én egyáltalán nem gúnyos hangvételben (akartam) válaszolni és még csak nem is sértőn.


Való igaz, hogy a flash és java alapú tartalmak terhelik a gépet.

Éppenséggel nem tudom, hogy a 100% mennyire okés nálad, de eddig akárhány gépet néztem, azon minimum 60-70% volt a CPU terheltsége ilyen tartalmak mellett.

Minecraft (játék) esetében láttam már sok esetben 100%-ot (bár én magam nem játszok ilyesmivel)


Szóval elnézésedet kérem, ha a hangvételemet "olyannak" találtad amilyennek, nem volt szándékomban.

2013. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!