Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen típusú laptopot válassz...

Milyen típusú laptopot válasszak, ha azt szeretném, hogy fusson rajta a TheSims3 maxon v. úgy közepesen?

Figyelt kérdés
Maximum 200.000 forintot tudok ráfordítani. Az a gond, hogy nem tudom minek kell megfelelnie a TheSims3-hoz. Meg nem is értek hozzá. :P
2009. aug. 29. 17:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt elfelejtettem, hogy annyi igényem lenne, hogy legyen benne: wifi;bluetooth;cd/dvd-író-olvasó és esetleg webkamera. Lehet, hogy nem jön ki ennyiért, de azért előre köszönöm. :)
2009. aug. 29. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg: www.cdgalaxis.hu ott a sims 3-at a rendszerigényt és a hírdetőtáblákon már van 160.000-ért vista-s laptop amin ha megnézed lehet,hogy menni fog. Amúgy én egy játék miatt nem vennék laptopot mert ha megunom van egy laptopom csak úgy?
2009. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy szerinted a dvd-írót lehet laptopba tenni? Nos nem azt csak asztali gépbe lehet.
2009. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De még annyi,hogy a laptopba alapból lesz szerintem dvd író ha kérsz bele.
2009. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Még annyi,hogy szerinted a dvd-írót lehet laptopba tenni? Nos nem azt csak asztali gépbe lehet."


Lehet a laptopba is rakni dvd-írót

2009. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne laptopot hanem fullos gépet vegyél 160ért már lehet kapni olyant amin miinden játék megy nem cska a sims
2009. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább azt ajánlom, hogy ne laptopot, hanem asztali gépet vegyél. Mert a laptopot nem játszásra találták ki (Najó a másikat sem). 16/l
2009. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Amúgy én egy játék miatt nem vennék laptopot mert ha megunom van egy laptopom csak úgy"


Nem a játék miatt kellene laptop, de nagyon megtetszett ez a játék, s örülnék, ha majd a laptop is vinné.


...


Szeretnék megköszönni minden eddigi választ, kívéve a dvd-írósokat :P

2009. aug. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!