Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megfelelne a T-mobile-os...

Megfelelne a T-mobile-os Toshiba L300-as az igényeimnek?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem. Sürgősen kell egy notebook, nincs sok időm körbenézni, így tőletek kérek segítséget! Szóval a gépet így néz ki tömören:

Mobile DualCore Intel Pentium T3400 (2GHz) processzor

Magyar nyelvű Microsoft Windows Vista Home Premium operációs rendszer

15,4" WXGA kijelző

2 GB DDR2 667 MHz RAM

160 GB HDD

DVD +/-RW


Erre szeretném használni:

Úgy 1000 szám tárolására

Zenehallgatás

Photoshop / Paint shop pro

Ha lehetséges szívesen látnám rajta a sims2-met.


Továbbá 7GB-os vagy 14GB-os net kell ezekhez?

e-mail, twitter, msn, YOUTUBE elég rendszeresen :) , esetenként film letöltése, bár ezt tudom hanyagolni.


Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

Sokat segítenétek vele, ha őszintén leírnátok véleményeteket a gépről!


2009. aug. 29. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni valamit a grafikus kártyáról, csak a sims miatt, de ahogy elnézem, ha olyan szinten van mint a proci, akkor mennie kell. Az 1000 zenédre elég, filmre is.

7 meg 14 gigás net????? Tudod te mit mondassz? Gigabites hálózat van, de gigabájtos? Ráadásul 7 meg 14? Az kamu, gondolt már el, dúrod le 10 GB/sec a cuccot, nem is tudja olyan gyorsan megírni a winchester.

2009. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Egyébként igen, tudom mit beszélek, ugyanis nyilvánvalóan nem gyorsaságot jelöltem ezzel, hanem egy havi adatforgalmat.

Elnézést ha félrevezettelek.

2009. aug. 30. 10:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül egy teljesen más gépet vettem.


a net pedig 7 gigás lett és mindent szuperül bír! kicsit csínnyán kell bánni a videónézegetéssel, de amúgy az átlagos böngészgetésre megfelel!

2010. máj. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!