Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes notebookot venni?

Hol érdemes notebookot venni?

Figyelt kérdés
Vegyem boltba vagy rendeljem netrõl? Ha netrõl akkor honnan? Tudnátok nekem linkelni valami oldalt? Ha veszek akkor azon van oprendszer vagy ez változó?

2013. jan. 16. 22:39
 1/2 anonim válasza:

Szerintem neten keresd ki, hol tudod a legolcsóbban megvenni az adott laptopot, amit kinéztél magadnak. Általában netről olcsóbb, árukeresővel szoktam keresgélni.

Oprendszer az változó, de mindig oda van írva, hogy az adott géphez jár-e vagy sem.

2013. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyan boltok ahol ha neten rendeled olcsóbban adják.. Nem muszáj házhoz szállíttatni.. Személyesen is elmehetsz érte.. Az hogy van e egy gépen operációs rendszer az változó.. Elvileg valamilyennek kell lennie az összesen.. Ha nem Windows, akkor Linux vagy FreeDos..


A [link] notebook bolt kerülendő.. Nagyon sok helyen írták már, hogy egyáltalán nem korrektek.. Külföldről behozott és utólag átmatricázott gépeket árulnak..


Megbízható boltok..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek a boltok nem csak laptopokat árulnak..


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!