Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elkékül a laptopom képernyője,...

Elkékül a laptopom képernyője, majd újraindul a gép! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azaz kék halál. Csak akkor jelentkezik, ha youtube-on vagy akármilyen más oldalon videót nézek. Elkékül a képernyő, majd újraindul a gép. Ezt kb. 2 napja megcsinálja naponta 5x. Emellett ha épp nem ez történik, akkor egy pillanatra megáll minden, fekete lesz a kép, majd visszajön pár másodpercen belül, és kiírja, hogy "A képernyőillesztő nem válaszolt és utána helyreállt." Asus laptop, rajta Vista fut. Tudok valamit tenni ezek ellen vagy vigyem szervizbe?
2013. jan. 17. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ram hiba
2013. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az mit jelent vagy mit tudnék tenni, hogy megjavuljon? Ne haragudj, de nem értek túlságosan ezekhez a dolgokhoz...
2013. jan. 17. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő a ram : [link]


És a szervizt ajánlom ebbe az esetbe :)

2013. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2013. jan. 17. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
:)
2013. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

Nem feltétlenül RAM.


Első lépséként telepítsd újra a videokártya driverét.

2013. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nő vagyok, szingli, tehát egy segítő és hozzáértő férfi sincs a közelemben, úgyhogy kérlek Titeket, kicsit részletesebben mutassatok nekem irányt... :D Szőke nem vagyok, némileg több információval azért már elboldogulok. ;)
2013. jan. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!