Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem használtan egy Ps3-fato...

Vettem használtan egy Ps3-fatot, és mikor akció van meg amikor a városban vagyok és sok minden történik akkor beszaggat a játék. -Assassin's Creed 3 -Red dead redemption -Assassin's Creed revolutions Mi az oka a szaggatásnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ti fassopó gec qrva anátokat ti gennyes fassopók, mind a jó édes qrva anátokat aki ezt olvass és nem válaszool rá , FASSOPÓ jó édes qrva anátokat ti gesik!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 18. 20:16
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam így mert nem küldte volna el, szánalmasak vagytok.. ti magyarok? pfff. úristen
2013. jan. 18. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Ti szánalmas kockák vagytok mind az akadásmentes laptopjaitokkal ti senkik vagytok kis homoqurvkák vagytok, ennyik, Ha van valamelyik csicska aki akarna velem beszélgetni Pesten Westend elött várok bárkit Schuszter Dániel Facebookon vegyetek fel facebookon és beszélünk kis csicska :)
2013. jan. 19. 13:54
 4/5 anonim válasza:
Nekem csak pc-n van meg az ac 3 és az ac rev nem értek a ps hez de szerintem a ps el van baj mert használt és kitudja hogy semmi baja sincs. (Amugy az Assassin's Creed Revelations és azért nem válaszolnak mert vagy nem értenek hozzá mint én vagy mert káromkodsz és nem érdemelnéd meg)
2014. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy azért mert nem találják meg a kérdést.
2014. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!