Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassú az Androidom. Mitől lehet?

Lassú az Androidom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy van egy Xperia X8 telefonom, de sem az Android nem, sem a kernel nem az eredeti.

Az Android a CyanogenMod 9, 4.0.4-es verziója, a kernel pedig az egyik legújabb nAa kernel. De nagyon lassú, szaggat és folyton befagy rajta minden.

Sajnos ez nem csak ezzel a verziókkal volt: volt ezen miniCM, GingerDx és persze sok egyéb. Az eredeti 2.1-es alap verzióval nem szaggat, ám azon alig van pár program és nem is tuningolható úgy, mint egy 4.0.4.

Segítsetek kérlek, mitől akadozhat ennyire... telefonálni is alig tudok, az is befagy, nem lép be, vagy ki és ilyenek.

Köszönöm



2013. jan. 18. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Ismerősömnek is ugyan ez a baja egyszerűen szerintem az android telefonok nem jók legalábbis messze szarabbak mint az Iphone-ok mivel azok iOS-t használnak ami 5x gyorsabb és sohasem fagy meg! nekem iPhone3GS-em van és akkor vettem amikor bejött Magyarországra kb 3 éve de lehet csak 2 már nem emlékszem pontosan a lényeg hogy amióta megvettem egyszer nem fagyot meg vagy hülyült be vagy ilyesmi pedig nem egyszer ejtetem le meg vertem le az asztalról stb.. szerintem ne használj androidot mert annak még kell egy - két év mire kiforr és használható lesz meg ugyebár alapból a Java virtuális környezetre épül az egész szóval lehet hogy vírusos a telefonod szerintem tegyél fel egy avastot a telódra és vizsgáld meg vele a telódat lehet találni fog egy két vírust a telódon. Szerintem várd meg 2014 et és vegyél majd Ubuntus telefont azok nem fogják használni a java környezetet hanem csak a kernert ezért sokkal gyorsabbak lesznek mint az androidos telefonok! és még vírust sem kapsz rá semmi bajom a java-val de enm telefonra való szerintem!
2013. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:

# 1 Marhaság


Azért van mert a 4-es droidnak 512 ram kell a megfelelő működéshez. A telefonodban pedig csak 256 van ami a 2-es droidnak elég.

Ennyi az egész.

2013. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minda2ben van valami.

1# természetesen volt már fenn vírusírtó rajta, de sem az Android sem az SD nem fertőzött, így biztosan nem az a baja.

2# volt már ezen 2.3.6, 2.3.7 és 2.2 is, ezek nagyrésze befagyott állandóan és a többi kis finomság


esetleg mivel a CM9 engedi a CPU gyorsítást, esetleg ha abba belenyúlok valami útmutató alapján az nem segíthet?

2013. jan. 19. 11:06
 4/6 anti paladin ***** válasza:

a memória hiányon nem segít.

2.1 felettiekkel kompatibilitási gondok lehetnek, azok még nem voltak annyira kiforrottak mint a 4.x.

Sztem a gyári állapot visszaállítása segíthet a gondokon.

2013. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is lassú volt a telóm, szintén Android, bár egy picit fejlettebb mint a te x8-ad, letöltöttem az Advanced Mobile Care 2.0-át rá, átvizsgáltattam, és azóta hibátlanul műkszik. Viszont természetes a RAM hiányodon nem fog semmi segíteni. Olyan mint a gép, ha ráraksz 500 megára egy win8at, valszeg sok mindent nem fogsz tudni vele csinálni. Ez van, maradj a régi rendszerednél, vagy vegyél komolyabb telót

2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 anti paladin



Már mért lenne marhaság?

2013. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!