Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul be a játék,...

Ciciz kérdése:

Miért lassul be a játék, kb.10 perc játszás után a gépemen? Amikor elinditom tökéletesen megy, szóval (szerintem) nem a gépem konfigurációja a gond.

Figyelt kérdés
(AMD Phenom 9600 Quad-Core (2.3 Ghz), Gigabyte 9600GT (512 MB GDDR3 RAM-256 bit),2 GB 800 Mhz RAM - jelen esetben a Driver: San Francisco játékról van szó. Amikor elindítom 10 percig tökéletesen, magas grafikán tudom játszani, aztán belassul. Próbálltam levenni a grafika beállitást minimumra (800x600-ra és minden mást Low-ra) de a probléma akkor sem szűnik meg!
2013. jan. 19. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A processor felmelegedése miatt. Minél melegebb, annál rosszabb a teljesítménye. Minél hidegebb, annál jobb. Tehát ez nem olyan mint egy motor hogy el kell érnie az üzemi hőfokot hogy jó legyen a teljesítménye
2013. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Ezzel kapcsolatba(amit most próbáltam) hogyha ki lépek miután belassult és újra elindítom megint rendben megy minden kb. 10 percig.. lehetséges, hogy az alatt az egy perc alatt csökkenne annyit a hőmérséklet a procinak? Egyébként 62/63 c-fok a hőmérséklete a procinak játszás alatt, nem tudom ez mennyire számít jó illetve rossz adatnak!?
2013. jan. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!