Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol be folyamatosan...

Miért kapcsol be folyamatosan a gép?

Figyelt kérdés
Sziasztok,miért van az,hogy kikapcsolom a gépet és bekapcsopl,megint kikapcsolom és addig szórakozik,amíg ki nem húzom az áramból. windows 8 van rajta.

2013. jan. 20. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpultba nézzél szét, biztos be van kapcsolva, hogy a gép valamire felkeljen.
2013. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy túl sokáig nyomod a kikapcsoló gombot
2013. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy a resetet nyomkodod a power helyett
2013. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Rendesen állítom le a gépet, és bekapcsolásnál,amikor magától bekapcsol,akkor azt írja,hogy hibernálásból való felkelés, csak angolúl. Már megoldottam,mert nagyon zavart, a gépet különkötöttem egy elosztóra, és ha nem kell akkor lekapcsolom az elosztót.

2013. jan. 21. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor az is lehet, hogy start menüben a készenléti állapotra kattintasz lezáráskor a kikapcsolás helyett.
2013. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy az elosztós megoldás nemhiszem hogy jót tesz a gépnek...
2013. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem hiszem,hogy a hibernálásra megyek,mert amióta a win8 van a gépen azóta csinálja,win7-el soha nem csinálta.

Sajnos nem tudom mi a baja van,mert olyanról már hallottam,hogy kikapcsol a gép,de hogy be arról nem.

2013. jan. 23. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!