Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan távolítható el a...

Hogyan távolítható el a gépről a "certified toolbar"?

Figyelt kérdés
Segítség!!!!!!!!!!!!!! Valami "certified toolbar" nevezetű akármi telepedett rá a gépemre, amit egyszerűen nem tudok letörölni. Az összes böngészőm kezdőoldala ez a weboldal lett, és hiába alapértelmezett a google, egyszerűen mindig ezt a toolbaros oldalt adja be. Programlista nem mutatja, Regeditben az összes hozzá kapcsolódó mappát átírtam. Antispyware-t lefutattam, 1 óra alatt nem talált semmit ellenben egy másik pénzért megvehető antibigyó program "spy-hunter" 33 fertőzött fájlt talált, de mivel nem vagyok hajlandó kifizetni ezért 9000forintot, jó lenne ha valaki adna ez ügyben tanácsot, hogy a fenébe lehet eltüntetni ezt a toolbart.......jah , és már minden lehetőséget kipróbáltam, megnéztem a bővítményeket, sehol semmi.....olyan mintha nem is lenne nyoma a gépen....de itt van és idegesít!!!HELPPPPPP!!!!!!!!!!

2013. jan. 22. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6QXSDcIFhmc


Annyira nem lehet bonyolult, kb. 5 perc le szoktam pucolni bárkinek a böngészőjét az ilyen toolbaroktól, ha meg vírusos a géped új rendszer azt jól van.

2013. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult, mert amit te is elküldtél linket, az alapján mindent megcsináltam, ennek ellenére még mindig ha böngészőt nyitok, ez a toolbaros weboldal jelenik meg...
2013. jan. 22. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen böngészőt használsz?
2013. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az összes böngészőben benne van ez a toolbar...igazából mindegyiket használom
2013. jan. 22. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszer visszaállítást már próbáltad?
2013. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de sajnos nincs visszaállítási pontom...viszont jó hír, hogy van spy hunter programom, "megvettem" :) Tegnap amikor még a free verziót lefutattam , akkor összesen 33 fertőzött fájlt talált, most lassan megint lefut a full verzió , és eddig csak 12 a kártékony fájlok száma...hmm, érdekes. Ha ez segítség másoknak, akik hasonló gondban vannak, szerintem errre a toolbarra, csak ez a spyhunter a megoldás.Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 22. 22:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Na egy kis segítség azoknak,akikkel majd ilyen előfordul....kb összesen 6-7 órás melóval sikerült kiírtani ezt a szemetet, elvileg a spyhunter leszedte, de amikor kiírtottam, a böngészőben úgyanúgy benne maradt.Ilyenkor kell a böngésző ikonra kattintva, jobb klikk-tulajdonságok,cél: itt elvileg ott lesz a certifi weboldal elérhetősége...na itt kell még kitörölni...és így VÉGRE KINYÍRVA CERTIFIC .....jUHÉÉ :)
2013. jan. 22. 23:45
 8/9 anonim válasza:

KÖSZÖNÖM!!! Nagyon sokat segítettél!! Már órák óta küzdöttem az eltávolítással,mikor rátaláltam a kérdésedre!

és LÁSS CSODÁT VÉGRE ELTÜNT!!!

KÖSZÖNÖM!!!

2013. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia! Örülök, hogy már téged sem idegesít... :)
2013. jan. 25. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!