Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne írja ki...

Mit tegyek, hogy ne írja ki az oldal nem válaszol gyakran kiírja a plugin leállítása és nem sikerült a betöltés? Hogyan tudok eltüntetni 1 felirat sort a program törölve. Nagyon belassult az internet töredezettség mentesítve előzmények törölve.

Figyelt kérdés
Google crhome program van a gépemen és pentium 3-nak felel meg. A fiam feltöltötte a torrentet, mert használta majd a programot töröltem, mert én nem használom, de a képernyő negyedik sorában a következő van amit szeretnék törölni:négyzetben egy+ utána egy lefele háromszög majd egy téglalap melyben szintén van egy lefele háromszög utána egy zöld nagyító Search lefele mutató háromszög utána sötéteb szürke színű mezőben a torrent jele és egy lefele mutató jel No client ready Facebook jele majd Play VIDS piros négyzetben CB és a végén egy kulcs. Angolul nem tudok. Mióta a torrent fel volt téve majd letörölve nagyon sűrün jelenik meg a felírat és sokkal gyakrabban,mint korábban, hogy az oldal nem válaszol. Így az internet használata nagyon nehézkes. Kérem a segítő válaszadót, hogy lépésenként írja le mit kell tennem így meg tudom csinálni azt amit javasol és akkor remélem ismét a régebben jól működő gépemen tudok internetezni. Egy idősebb korosztályból való rokkant nyugdíjas hölgyként várom a segítséget kevés számítógépes ismerettel, de nincs pénzem , hogy szervizes segítséget ki tudjam fizetni a problémák megoldásáért. Várom a részletes választ. Köszönettel: Judit mama
2013. jan. 22. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos lassú a gép, a chrome meg eléggé instabil.

Én ilyenkor újrateszem a windowst illetve a chrome-t és megoldódik a probléma.

De lehet hogy csak a flasht illetve a java-t kellene újrarakni, bár ha sok folyamatot kezel a chrome akkor össze fog omlani.

2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!