Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Át lehet állítani?

Át lehet állítani?

Figyelt kérdés
Ha a billentyűzet át áll véletlen angolra akkor muszáj a gépet újra indítani ?? Vagy valahogy vissza lehet anélkül állítani ??

2013. jan. 23. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. ALT + SHIFT vagy CTRL + SHIFT
2013. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak ki szoktam törölni a többi nyelvet ami van. Windows 7-et használok. Tehát, most nekem HU_t (ha mást ír ki, pl EN, akkor arra katt) ír ki a tálcán, rákattintok bal gombbal, "A nyelvi eszköztár megjelenítése". Ez után a monitor fenső részén megjelenik egy kis fekete panel. Annak a jobbszélső részén egy lefelé mutató nyíl lesz, azt megnyomva a "Beállítások" opció megnyomása után kijön egy párbeszédpanel és az "Általános" lapfülön vagyunk. Itt mutatja a telepített nyelveket,rákattintok az "Angol" és "Eltávolítás" nyomógomb megnyomása után le okézom és kész. Ha esetleg még van telepítve más nyelv is, ugyanígy eltávolítható, mint az angol. Ez után már csak magyar lesz a nyelv az operációs rendszeren és nem tud átállni semmilyen más nyelvre. :)
2013. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor utolsó, ne aggódj majd a miatt hogy egyes betűket kockaként fog megjeleníteni neked.
2013. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem aggódtam ilyen miatt és őszintén, nem is zavart sose. :)
2013. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!