Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Olyan problémám van,...

Máté233 kérdése:

Üdv! Olyan problémám van, hogy a laptomomra feltelepítettem a win 7-et ( HomeP. ) majd ezt követően aktiváltam, és az újra indításnál megragadtam!?

Figyelt kérdés
A gép a bootolásnál újra indul megint és ez így megy a végtelenségig, míg ki nem kapcsolom agépet. Valaki tud ez esetben segíteni?

2013. jan. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredeti win és hivatalosan aktiváltad vagy valamilyen buherátor programmal?
2013. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki a boot lemezt esetleg pendrivot majd ujjráindításnál állítsd vissza a boot sorrendet hogy első legyen a vinyó.
2013. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Üdv! Köszönöm a választ és kérdést egyben! A feltelepített windows egy másolt példány( nem buherált, semmi frissítés és egyéb), és a biosban át van állítva elsődlegesnek a merevlemez. Nem lehet, hogy a probléma a gépppel van ?? Típus hibára gondolok.
2013. jan. 24. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam én is de pendrájvról telepítettem.Miután kivettem a pen-t müködött rendesen.
2013. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:
elvileg ha másolt, és loaderrel van aktiválva, akkor be kell induljon! és akkoris, ha eredeti, és van hozzá kulcs
2013. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!