Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Androidos telefon jó,...

Melyik Androidos telefon jó, az alsó ár szegmensben ami gyors és játékok is futhatók rajta?

Figyelt kérdés

Melyik Androidos telefon jó, az alsó ár szegmensben ami gyors és játékok is futhatók rajta ?


Persze csak azon telefonok jöhetnek szóba amik ne akadozva futatjak a játékokat hanem szép folyamatos 20 fps a minimum :)


....Azon válaszokra nem vagyok kivancsi h vegyek Iphone-t stb mert minek venni drágát ha olcsob is tudja ugyan azt...



2013. jan. 23. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jatszani akarsz akkor xperia play vagy arc s . egy havi fizetesembol vettem arc-ot szep nagy kepe van' es jol visza a jatekokat
2013. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xperia p elég szépen futnak a komolyabb gamek is :)
2013. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a komenteket :)
2013. jan. 24. 09:10
 4/4 attila200331 válasza:

én tudok egy jót még samsung galaxy y

vagy ace

2013. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!