Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha lenyomom laptopon az Fn...

Ha lenyomom laptopon az Fn gombot és a hozzátartozó gombot egy-egy beállításhoz (pl. fényerő, hangerő, touchpad kikapcsolása), nem jelenik meg a képernyőn jelzésként, pedig eddig megjelent. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A funkció működik, csak a képernyőn nem jelenik meg. Így a hálózatot (wifi és bluetooth egy funkción) nehezen tudom kezelni.
2013. jan. 24. 20:52
 1/2 TBa ***** válasza:
Ha eddig megjelent, akkor emlékezz vissza, mi(t) változott, változtattál rajta, hogy most ez az állapot van? Ellenőrizd le a drivereket.
2013. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PantixD válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Nézegettem a laptopom kézikönyvét de nem írja, hogy hogy lehet beállítani. Már kicsit megszoktam, de a legnagyobb probléma a hangerővel van, ugyanis amióta fenn áll ez a probléma azóta csak egyet-egyet ugrik a csúszka. Amikor még kijelezte rendesen akkor pedig 15-20-at ugrott. :S Egyszer már volt ilyen problémám, de akkor visszaállt magától, vagy lehet hogy én csináltam vissza, de most újra ez a probléma és nem tudom helyrehozni.
2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!