Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a gépem...

Josek kérdése:

Miért van az hogy a gépem csak csökkentett módban tudom használni, rendesen is bejön de semmire nem reagál ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kipróbáltam de nem megy, csökkentetben megy, de simán nem, minden bejőn de a cpu felmegy 100% ra dual core laptop,
2013. jan. 25. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Índítsd el normál módban, nyisd meg a feladatkezelőt, válaszd a folyamatok fület, kattints a CPU-ra (ez a processzorhasználat szerint rendezi a folyamatokat), majd nézd meg mi használja nagyon a processzort, mi a folyamat neve. Ha nem explorer.exe az, akkor próbáld bezárni, valamint leírni ide a folyamat nevét.
2013. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam azt irta hogy folyamatok 70, de mindig változott,, szerintem ujra kéne rakni a rendszert
2013. jan. 26. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mindig változik, mivel a processzorhasználat soha nem azonos. Dehogy kell újratelepíteni, várjál már még vele! Elindul a rendszered, működik, csak valami mégsem jó. El nem induló rendszernél sem az az első gondolatom, hogy újra kell telepíteni.

Ha van program ami folyamatosan használja a processzort akkor az első 1-4. helyen kell lennie.

2013. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megnézem újra, de rendes modban még a kikapcsolásra sem reagál, ez 3 napja van így, 3gb ram van a gépen
2013. jan. 26. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Volnál kedves leírni a CPU-t legjobban használó programot? Ha nem tudod megnézni, mert lassú, nem reagál (stb.) akkor írd azt.

Valamilyen programot telepítettél? Bármilyen nagyobb módosítás a rendszeren?

Ez rajtad nem segít, de én ilyenkor veszem elő a külső programmal rendszeresen készített biztonsági mentést, melyből 10 perc alatt visszaállítom a működő rendszert. Ami rajtad esetleg segíthet még az a Windows Rendszer-Visszaállítás.

2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!