Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Utorrent 1.8.5 segítség kellene?

Utorrent 1.8.5 segítség kellene?

Figyelt kérdés

Mostanában rendesen szedi a 6Mb-es netem lefele a dolgokat, de vissza seedelni nem akarja csak max 2 kb/s-el, amikor rendesen kellene neki mert sok letöltő van de kevés feltöltő, valami beállítás esetleg, vagy routerbe beállítani valamit? esetleg tűzfalba?

ha ezekben kell valamit állítani akkor írjátok már le részletesen, mert én nem tudom hogy mi hol van ezekben

a routerem típusa: tp-link tr1043wd



2013. jan. 26. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha töltődik de lassan akkor csak sok a seedelő.
2013. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a letöltők listáját az oldalon, hogy hánynak 0 a sebessége. Azok partial seederek és nem letöltők, egyből megváltozik a tagok aránya és a túlseedeltség miatt nem tudsz visszaosztani, vagy az is lehet hogy nincs kinek, és az összes leecher partial seeder.
2013. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam a feltöltésnek mennie kellene gyorsan haverom ugyanazt 170-el tölti fel
2013. jan. 26. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem evidens hogy akkor te is tudsz feltölteni, és te is gyorsan. Ha nincs sok letöltő akkor lehet a haverod (vagy más seederek) ki tudják őket szolgálni, emiatt te nem tudsz kapcsolódni.


Az 1.8 rég elavult kliens, amiatt is elutasíthatnak.

2013. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!