Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kuka lesz vagy javítható?

Kuka lesz vagy javítható?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy samsung laptopom [kb 2éves] és pár napja nem igen szeretne működni:/ a szerelő csak hétvégén tudja elvinni, én pedig azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek van-e esély arra ,hogy megjavítsa vagy ez már kuka?

az egész ott kezdődött;hogy a mozillából kidobott vagy bele se lépett,akkor használtam a google chromot és letöltöttem az operát,de pár nap után már mindegyik böngészőből pár perc után kidobott (előtte meg lefagyott).. aztán valami memoria problémát írt ki meg,hogy valami másik felhasználó már használja a programot.


bekapcsolni még belehet,de netezni már nem.. szerintetek?kuka?


ja és win7.



2013. jan. 27. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy egy jó alapos újratelepítés is segítene rajta, de lehet hogy csak egy memória modul hibás. Így nem lehet ezt megmondani.
2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mióta megvan nem volt frissitve meg semmi,szerintem már amúgy is teli lehet minden sz#rral..

csak valaki azt mondta,hogy ha memoria hiba van akkor kuka és mosz félek..

köszönöm,hogy írtál!

2013. jan. 27. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
pont hogy egy memória hibánál kb azonnal orvosolható a probléma cserével, vagy a hibás modul kivételével. :)
2013. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
feldobtad a napomat,köszönöm!:)
2013. jan. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!