Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehetne beszere...

Fera27 kérdése:

Budapesten hol lehetne beszerezni pontosan a Belking GOLD USB kábelt? Sajnos a Google nem sokat segített, mindenhol a sima (másnéven pro), és nem a gold változat van, viszont nekem a goldra lenne szükségem. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 27. 16:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Belkin természetesen, elírtam.
2013. jan. 27. 16:15
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez?

2013. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem az a változat, és mini-B a vége, nekem sima B-re van szükségem.
2013. jan. 27. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy nem rendelhető, de én azért felhívnám őket, hátha tudnak valami okosat mondani.
2013. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ah
2013. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben be lehet külföldről is rendelni, de miért olyan fontos, hogy a gold verzió legyen?
2013. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van egy HRT Music Stremer II DAC-om, és ennek a tervezője is a Gold változatú Belkint ajánlja, a jobb kapcsolat miatt. Ha megoldható, ezért szeretném az aranyozott változatot, persze ha nem megoldható, akkor marad a sima.

A külföldi rendelés se rossz ötlet, vajon USA Amazonról mennyi lenne a postaköltség?

2013. jan. 27. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Checkoutold és meglátod.

De amúgy nincs olyan hatalmas különbség az aranyozott és a sima között.

2013. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!