Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy videót és a...

Letöltöttem egy videót és a windows media player fejjel lefelé és tükörképpel játssza le? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsed le valamelyik codek packot
2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, de drága vagy-köszönöm...de úgy látom, valakit hívnom kell segítségül, mert halvány lila sejtelmem sincs mi lehet az:))Igazából technikai analfabétizmusban szenvedek, már azt se hittem el, hogy egyáltalán a letöltés sikerült:)))szégyen-tudom.( a letöltés is).de köszi.azt hittem vmi egyszerűbb megoldása van...hááát, gondolhattam volna...
2013. jan. 28. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

letölti telepiti és öröm :))

2013. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

háááát, mit is mondhatnék néked ó, nagytudású idegen!:DDD Nos csak annyit amit te megmondtál, úgy is vala.Nagyon köszönöm.valószínű, hogy férfiember vagy és fiatalabb nálam ezért öreganyád hálás neked:DDDD

Köszönöm.

szar ám hülyének lenni, képeznem kellene magam-most sem tudom mit csináltam(angolul sem tudok sajna)de sikerült-most már jóság van.Köszi még 1x.

2013. jan. 28. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :))

Jóságos öreganyám :))

2013. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:DDD

Jóságos és számítástechnikailag (enyhén szólva) alulképzett.Ámde lelkes!

2013. jan. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!