Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az utántöltött patront után...

Az utántöltött patront után szabad tölteni?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy csak az eredetit szabad?

2013. jan. 28. 16:53
 1/5 lindmayer ***** válasza:

egy patront legfeljebb 2-3-szor érdemes után tölteni

de te esetleg nem azt utángyártott patronra gondoltál?

de azt is lehet

2013. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, az utángyártott patront ha kifogy azt szeretném utántölteni :)
2013. jan. 28. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
én mindig utántöltöm... ha szenved akkor resetelem a patront... am csak arra kell figyelni hogy amit veszel utántöltőt az passzoljon az adott tipusú nyomtatóhoz és nemlesz baja... esetleg max beszárad vagy bedugul az a rész ahol kijön a tinta... ha beszáradna a tinta akkor vmi alkoholt pl pálinkát teszel papírzsebkendőre és arra ügyelve hogy az alkoholos része csak azt a részt érje ahol kijön a tinta addig dörgölöd vele még nem lesz tintás a zsebkendő és egy papíron teszteled h jóe... hogy végig jön e belőle a tinta...
2013. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utántöltő már megvan, kimondottan Canon nyomtatókhoz, mert nekem is az van.
2013. jan. 28. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem Hp Descjet D1360-as alap nyomtatóm van és 21 es tintapatron benne ami fekete... (színeset nem használom és nincs is benne arról nem tudok nyilatkozni) és Equal ink RU48-as tintával szoktam utántölteni egy utántöltőben 30 mili van és 990 Ft de én azt vettem észre hogy szebben nyomtat ezzel mint ha megvenném az eredeti vagy akár az utángyártott zöldcsomagos tintát bele... ha meg nem használom sokáig és beszárad az a része ahol kijön belőle a tinta akkor alkoholos papírzsepivel megtörölgetem még nem jön belőle rendesen és néha bele is szoktam nyomni egy kis alkoholt de éphogy egy picit...
2013. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!