Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miéert csak az integrált vgat...

Miéert csak az integrált vgat ismerui fel a laptopom?

Figyelt kérdés
vettem 1 asus x53s laptopot. felraktam rá a win7 rendszert de nem ismeri fl a töltöttem le drivert geforce 610m videokártyámat csak ami alapból benne van. töltöttem le drivert hivatalos oldalrol de az sem jó. amikor elindito ma telepitést azt irja hogy nincs nvdia amire telepiteni tudná a drivert :S
2013. jan. 28. 23:20
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Használtan vetted?

teljes pontos típúsa? nem volt doboza?

.

amugy laptop gyártónál vagyis Asus honlapján letöltöd a drivereket

Intel HD Graphics ot felteszed

aztán az nvidia optimus os vga driverét

és kész is

.

ha nem jó akor tán nem régi kifutott szérát kéne veni kitudja milyen nagy felárral (használtan is!) ami még nem is a hivatalos típúsjelzésen fut

.

újonan nemtudom menyiért veted de szerintem elég nagy pénzkidobás volt

viszont ha normális boltban akor garancia biztos van rá vagyis ha nem sikerül neked megcsinálni akor szépen garanciáztatod

2013. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
újonan vettem és eredeti dobozban van igen
2013. jan. 29. 12:14
 3/3 A kérdező kommentje:
és a drivereket a hivatalod oldalról szedtem fel. és azt irja hogy nem telepíthetem az gforcfet mert nem létezik
2013. jan. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!