Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha iPON-on összerakok egy...

Ha iPON-on összerakok egy gépet és nem kérek összeszerelést akkor kapok csavarokat, meg ventilátort?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen csavarokat és milyen ventillátort??? :D Ha arra gondolsz, az alaplaphoz kapsz csavart, de hogy milyen ventillátorra gondolsz, nem tudom... :D így simán nem kapsz ventit. A tápba van venti, + a procihoz. De itt se az összes procihoz, meg kell nézni h jár e hozzá, ha nem, venni kell külön.
2013. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na szóval. Ha összeszerelést is kérek akkor az +2000 Ft.

Én meg azt szeretném, hogy ha én raknám össze a gépet otthon valamival (pl: haverommal)

Lesz a csomagban csavar amivel az alaplapot rögzíteni lehet a gépházhoz? És lesz olyan ventilátor ami a gép hátuljában van? Szóval, ami szellőzteti az egész belső teret (ami mindegyiknél van)

2013. jan. 29. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Komplett gépet rendelsz? Azaz, részekben??? Mindent? Mert am igen, van hozzá csavar, van mivel rögzíteni az alaplapot, még több is.

Viszont ezt a ventillátor dolgot nem nagyon értem...

venti vagy a tápegységben van, vagy a procin. Kb erre van esélyed h kapsz nagy valószínűséggel :D Ha tápot veszel, alapból van rajta. Procinál nézd meg h jár e hozzá!!!! Ha nem, akkor venni kell külön. Ennyi venti van egy gépbe. Tehát csak úgy kapni nem fogsz hozzá pluszt. Venni lehet pluszba, de az megint pénz. Pl amit mondasz, h szellőztetni a házat, azt pluszba kell venni. A táp hűtő értelemszerűen a tápot hűti, a proci hűtő meg a procit. Ha kell másik, azt vegyél

2013. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!