Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy kis probléma akadt,...

B_ojti94 kérdése:

Egy kis probléma akadt, segítség kéne!?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt feltettem egy játékot a gépemre, és eléggé "hangyás" szerű lett a monitorom előszőr vírusra gyanakdotam és elindítotttam egy vírus írtót de nem talált semmit, aztán gondoltam arra is hogy a játék bug-os úgy hogy letöröltem aztán a többi játéknál is megjelent ez a a jelenség... aztán ez odáig fajult hogy a gép magától újraindult mostmár be sem tölti a windowst csak kiírja hogy normál vagy csökkentett módba indítom el de sehogysem egyik módban sem tölti be a windows-t. Sokan mondták hogy a videókártyával van a gond(a fajtája ATI radeon 128-as tehát nem a legjobb), de mások azt ajánlották hogy csak telepítsem újra a windowst.. (amit egyébként nem tudok hogyan oldjam meg mivel nem tölt be a windows )


Kérem segítsetek...


nem tudom mi tévő legyek...



2013. jan. 30. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítésnek még annyit hogy a monitor első indításra sohsem kapcsolódik be csak ha bekpacsolom a gépem és újra indítom...
2013. jan. 30. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
hát. szerintem is telepítsd újra...
2013. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

képnek nincs köze windowshoz

vga vagy nagyon kis esélyben moncsi

2013. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy betöltsön a windows.Csak nyisd ki a dvd-meghajtót,tedd be a telepítőlemezt és indítsd újra a reset gombbal a gépet. Aztán abban a pillanatban,mikor kiírja hogy a cd-romról való indításhoz nyomjon meg egy billentyűt,akkor nyomd meg bármely billentyűt és már indul is a telepítő!
2013. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat az én esetemben mind2 probléma fenn állt szerencsére tudtam szerezni egy videókártyát már csak ujra kell rakni a windows-t
2013. febr. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!