Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pick Pack ponthoz körülbelül...

Pick Pack ponthoz körülbelül milyen gyorsan szállítanak? (Budapesten kívül)

Figyelt kérdés

Nos az oldalukon azt írták,hogy a csütörtöki rendelést leghamarabb kedden szállítják.De ahol rendeltem a játékot,ott volt egy Pick Pack pontos felhívás miszerint:

"Az előző munkanap kb. 17:00 óráig megrendelt és emailben megerősített rendeléseket várhatóan következő munkanap összekészítjük és feladjuk. A feladás napját követően Budapesten általában 1 munkanapon belül, míg nem budapesti szállítás esetén általában 2 munkanapon belül veheti át az Ön által kiválasztott Pick Pack Pont-ban."


ÉS


"Ugyanígy, nem budapesti átvétel esetén, a csütörtökön feladott küldemény szombaton átvehető tud lenni."


Én kicsivel 17 óra után,kb 17:42-kor rendeltem. Van esélyem rá,hogy kiszállítják szombatra? Akinek van vele tapasztalata írjon légyszi :)



2013. jan. 31. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Én kicsivel 17 óra után,kb 17:42-kor rendeltem."


Ez alapján, nem számíthatsz a szombati kiszállításra!

A 17 óra utáni rendeléseket csak másnap regisztrálják, ez jelenthet egy + napot!

2013. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az jelenthet + napot, hogy hétfőn nincsen szállítás.
2013. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A két nap teljesen hiteles. Nekem is kedden jött meg a csütörtöki Szegedről Egerbe. Pestről pedig a feladás után 1 nappal. Nyomon tudod követni a csomagazonosítóval, hogy hol jár a cucc és ha kéred SMS-t is kapsz az érkezésről.
2013. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én közbe elnéztem skacoK!! :D Csoda,hogy senkinek nem tűnt fel. Suliban jöttem rá,hogy még csak most van csütörtök :D Tehát én tegnap rendeltem,ma reggel regisztrálták is. Azt írták,hogy max szombat délig megérkezik. Arra van esély,hogy pénteken megérkezzen,vagy azt felejtsem el?:D
2013. jan. 31. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az esély mindig megvan. A szállítási idő onnan számítódik, mikor kapsz emailt a csomagszámról és hogy már a pick pack raktárban leledzik a pakkod.
2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel 9-kor kaptam a mailt. elvileg ma estétől meglehet nézni az oldalukon hogy hogy áll a csomag :D
2013. jan. 31. 15:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha most beért a raktárba van esély,hogy holnap kiszállítsák??
2013. jan. 31. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!