Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Trial Windows 8-hoz használhat...

Trial Windows 8-hoz használhatom a kapott kulcsot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Dreamsparkról próbáltam letölteni a Windows 8-at, de nem akar összejönni, mindig megakad 34%-nál . Már sok mindent kipróbáltam (tűzfal kikapcsolása, frissítések telepítése, proxy), de egyik se vált be. (frissítéseknél elment 98%-ig, de ott is megakadt).

Na már most előre megkaptam ugye hozzá a kulcsot. Mi lenne akkor, ha leszedném a trial verziót és ezzel a kulccsal aktiváltatnám? Működhet?


2013. jan. 31. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, a kulcs a lényeges, nem a letöltés helye.

De amúgy a Dreamspark működik, csak néha 30-40 percekre megáll. Ha türelmes vagy le tölt az is előbb-utóbb. (Bár célszerű akár torrentről vagy bárhonnan leszedni és az érvényes kulccsal aktiválni azt.

Ugyan úgy legális lesz és gyorsabban megvan.

2013. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nem csak megáll, hanem hibaüzeneteket is ír ki. Pl. próbáljam később, használjak proxy szervert meg hasonlók. És tényleg sokszor újraindítottam, újratelepítettem a programot, de semmi. Meg hát elég lassan is jön. Microsoft oldaláról ez az ötlet nagyon jó, de a megvalósítás.....

Nagyon szépen köszönöm a választ! Akkor megpróbálom így!

2013. jan. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!