Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS! A továbbiakban leírtam...

Dominik.ballo kérdése:

FONTOS! A továbbiakban leírtam egy kérdést Tényleg sürgős,?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a gépet úgy hogy véretlenül nem a

1. lemez: 1. partíció-t töröltem és telepítettem rá a windowsot hanem a

0. lemez: 1. partíciót. És most mindkettő fent van (a régi és az új). Hogy csináljam vissza hogy a 0. partíció 1. lemez megint üres legyen és az 1. lemez 1. partíción legyen az új windows? (Lehet partícionálással is de azt csak végső esetben szeretném. Máshogy hogy lehet?) Mégegyszer: nagyon fontos lenne ha válaszolnátok. Előre is köszönöm.



#Windows #lemez #hiba #telepítés #partíció #fonsot #rossz partíció
2013. febr. 1. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra bootolsz, újra elindítod a telepítést, majd először törlöd azt a partíciót amit elrontottál, utána törlöd amin a régi rendszer van és ismét telepíted a jó helyre.
2013. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 1. 13:16
 3/3 A kérdező kommentje:

Megcsinálta most az 1. lemez 1. partíción rajta van a win 8 enterprise. És a 0. lemez 1. partíciót töröltem és most üres.

Szerintetek mit csináljak vele? Telepítsek rá valami oprendszert? és ha igen mit?

2013. márc. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!