Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia Lumia 800-at miért nem...

Nokia Lumia 800-at miért nem tudom frissíteni zune-nal?

Figyelt kérdés
Nokia oldalán az van írva, hogy elérhető Magyarországon minden szolgáltatónál a WP 7.8. Rádugom telót gépre, zune-nal kerestetem a frissítést, és azt írja ki, hogy nem szükséges frissíteni. Mi lehet a gond?

2013. febr. 2. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kb. mindenkinek ezt írja ki.

Ezzel a netmegszakítós módszerrel ki lehet csikarni:


1. Rakd repülő üzemmódba a telefont

2. Csatlakoztasd a telefont USB-vel és várd meg míg a Zune felismeri

3. Menj Zune-ban a Beállítások, Frissítés menüpontra.

3.5 Trükkös rész: Kb 2-3 másodperc múlva (sokkal többnek fogod érezni) , szakítsd meg az internetkapcsolatot, miközben a Zune keresi a frissítést (pl húzd ki a hálózati kábelt).

4. Meg kell hogy találja a frissítést, ha nem, folytasd a 3. ponttól, de előtte menj egy másik menüpontra.

5. Ha megvan a frissítés akkor csatlakozz vissza a netre.

6. Frissít, örül



Minden egyes frissítésnél meg kell ezt csinálnod.

2013. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a kis kéz! :) Azonnal kipróbálom! Nem igaz, nem azonnal próbálom, csak faji hova tartozásom miatt szeretek picit túlozni! :)
2013. febr. 2. 16:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi! Egyszerűen semmit nem csinál.. :( Csak azt írja, hogy nem szükséges frissíteni. Mindenhogy próbáltam, ahogy írtad :/
2013. febr. 3. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
En a 3 frissitesbol 1-et tudtam igy kicsikarni. Nekem ugy sikerult h kihuztam a falbol a vezeteket, sima wifirol valo lekapcsolodas nem jo. Ha igy sem akkor sajnos megvarod mig felfrissul magatol. Legvegsobb esetben reseteled a telefont es ugy hatha fel fogja ajanlani.
2013. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De amugy mar vagy 5x probalkoztam vele, es csak utana jott meg a frissites. Meg kell talalni a megfelelo pillanatot
2013. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én legalább már negyvenszer próbálkoztam vele. Hard reseteltem a telefont, repülő üzemmódba tettem, kihúzom a keresés közben a hálókábelt, még sem talál! :@ Azért bosszant ennyire, mert már a fél országnak sikerült, nekem még csak azt sem jelzi, hogy elérhető a frissítés, pedig tudjuk, hogy van már 7.8!
2013. febr. 4. 18:56
 7/11 Pokol Béla válasza:

Sziasztok,

Nekem az imént sikerült frissítenem 7.8 ra efy t- mobilos lumia 800 zat az előttem szóló kolléga leírásával az alábbi modosítások esetén

"b. mindenkinek ezt írja ki.

Ezzel a netmegszakítós módszerrel ki lehet csikarni:


1. Rakd repülő üzemmódba a telefont

2. Csatlakoztasd a telefont USB-vel és várd meg míg a Zune felismeri

3. Menj Zune-ban a Beállítások, Frissítés menüpontra.

3.5 Trükkös rész: Kb 2-3 másodperc múlva (sokkal többnek fogod érezni) , szakítsd meg az internetkapcsolatot, miközben a Zune keresi a frissítést (pl húzd ki a hálózati kábelt).

4. Meg kell hogy találja a frissítést, ha nem, folytasd a 3. ponttól, de előtte menj egy másik menüpontra.

5. Ha megvan a frissítés akkor csatlakozz vissza a netre.

6. Frissít, örül


"

Szóval amikor fel tettem a telefont repülő üzemmodban kb 3 kisérletre feltette a 8779.8 as frissítést. örültem milyen gyorsan sikerült- aztán szomú lettem mivel ez nem a várvavárt frissítés.

Próbálkoztam tovább kb a 10 dik kisérlet utám meguntam, hogy vagy azt írja ki hogy nem szükséges frissíteni mert ez a legújabb, vagy azt hogy nem tud próbáljam később mert nincs nett-- meguntam gép kikapcs, telefon ujraindít kezdtem előröl. láss csodát első kisérletre sikerült , mondjuk én a net leválasztással olyan 4-5 másodpercet várhattam.

örültem, hogy végre na most már megvan sikerült is így a 8783.12 es frissítést feltennem, hát rájöttem ez sem a várvavárt 7.8.

folytatás tovább természetesen nem akart működni, már vagy 5 ször újra indítottam a gépet is de ez a csoda sem segített míg kb a 20. próba után itt szerintem többet is vártam mint 5 másodpercet mert elejtettem az egeret és nem tudtam a wifit lekapcsolni végre siker a 8858.136 frissítés mivel közben utánna néztem tudtam, hogy ez már a 7.8 as. mikor végzet elkezdte automatikusan újra keresni a frissítést még leválasztás előtt és talált is, de ezúttal nem írt verzio számot, gondolom valami kissebb javítás lehetett- de vagy 15 percig rakta mikor készlet- most már minden úgy működött ahogyan kell és a hng is kifogástalanul működött hangosan a zenehallgatásnál és a blootuchon is.

Remélem tudtam segíteni hasonló cipőben járó kollégáknak a L800 frissítésével.

még annyi, hogy az asszonynak egy Lumia 610 e van azt amikor rádugtam a zunéra autómatikusan felajánlotta a frissítést magátol és máris a 7.8 ment rajta, na ezt mért nem sikerült a 800 zal megcsinálni nem tudom és nem is értem, sokk sikert annak aki probálkozik ha nincs rá egy olyan 1,5 2 árád meg se próbáld.

2013. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pokol Béla válasza:
Még annyi, hogy szerintem a teljes eljásárást előröl kell kezdeni, tehát telefon lehúz visszadug zune újraindít frissítés kb 4-5 másodperc wifi le és vársz kb 1 15-20 másodperc és ha siker írja is, hogy vann frissítés, wifit visszakapcs és letöltöd.
2013. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bartalis Attila válasza:
A legkonnyebb ha letoltitek a netrol a Nokia Care Suite 5-ot es ott lehet frissiteni.
2013. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bartalis Attila válasza:
Ezzel az uj szoftal toltsetek le a ,,megosztas bluetoth,,-on a marketbol s fog menni a bluetothos kuldes!!
2013. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!