Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az a háttérben futó...

Mi lehet az a háttérben futó "idegen", ami a korábban megszokott kb.15-20%-os memóriahasználatomat egyszercsak felvitte kb.40%-ra?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate Professional

RAM: 2x1 GB

CPU: AMD Athlon 64 x2 Dual 4000+, 2094 MHz

Alaplap: HP 0A64h


Futtattam antivírust, karbantartót, néztem a feladatkezelőt (ahol egy rakás folyamat eszi amúgy is a memóriát), de nem is tudom, mik azok a folyamatok, mit csinálnak.

Bevallom, nem vagyok profi, sőt... de szeretném segítséggel megoldani a problémát. Korábban nem volt ilyen gondom, most (valószínűleg ezért) lassabb a Google Earth, a Youtube stb.



2013. febr. 2. 21:07
 1/2 anti paladin ***** válasza:
A feladatkezelőben futó progikra guglizz rá mi micsoda és ami nem kell, lődd ki.
2013. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt tettem. Jobb lett =) Kösz!
2013. febr. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!