Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném telepíteni a Windows...

Szeretném telepíteni a Windows 8-at, de egy bizonyos résznél elakadok?!

Figyelt kérdés

Szóval, pendrive-ról bootolom a Win8-at, mert lemezről nem olvassa be, el is indul a telepítő, az első opciót választottam, hogy ugye win7 van a gépemen, és mellé fel szeretném rakni a Win8-at, úgyhogy ne vesszenek el a dolgaim, rámegyek hogy tovább és bead egy ilyet: " A számítógép a windows telepítő adathordozójáról indult el. Távolítsa el a telepítő adathordozót, és indítsa újra a számítógépet, hogy a windows a szokásos módon indulhasson el. Ezután helyezze be ismét a telepítő adathordozót, és indítsa újra a frissítést..."


Ezt most nem értem, miért nem telepíti rögtön? Azért kéne feltennem a Win8-at, mert vírusos lett a gépem, és másképp nem tudom megmenteni a C meghajtóról a dolgaimat. :S


2013. febr. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csökkentett módba elindítanád és lementenéd egy lehetőleg nem vírusos partícióra, vinyóra, pendrive-ra stb.. ami kell?
2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába indítom el csökkentett módban, akkor is a vírus jön be, blokkolta az egész gépemet, nem lehet semmit csinálni, azért döntöttem a Win8-nál, de nem értem miért akadok itt el :S:(
2013. febr. 3. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemezről is be kéne olvasnia. Biztos, hogy nem hibás a win8ad?
2013. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Win8 nem hibás, viszont nekem van egy külső Smasung DVD-íróm, ami rendesen működik, de több helyen olvastam, hogy nem képes bootolni, tehát lehet ezzel van a gond, de a pendrive-ról elindtja, ezzel nincs baj, de miért írja ezt ki??
2013. febr. 3. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!