Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon támogatnák -e az Esport ot?

Figyelt kérdés
Ha koreába költöznék akkor fizetést kapnék érte de az től messze van nekem, szerintetek itt Magyarországon támogatnának 1 csapatot? (5fő)

2013. febr. 6. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az az esport?
2013. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elektronikai. PL.: counter-strike, dota2
2013. febr. 6. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért támogatna valaki (pláne itthon) gép előtt kockuló embereket? Ne hidd már el hogy most te kimennél koreában és szponzoráltan játszhatnál...
2013. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nézz utána hogy milyen pénzt tolnak az ilyen játékosokba. PL Natus Vience
2013. febr. 6. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont beléd tolnának sok sok pénzt?
2013. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül belém egy országos bajnokságot rendezni természetesen LAN-on. És aki megnyeri annak! (amin nagy valószínűséggel megnyernénk)
2013. febr. 6. 23:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Bitch pls... :DDD
2013. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na szia,én is DotA-s vagyok. :D Én is szeretnék szponzort a csapatnak,de szerintem itt,ebben az országban sajna még nem lehet ebből megélni,főleg ha a rendes munkával se tudnak az emberek megélni.. :/
2014. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Magyarország környékén nemigen találsz szponzort. Oroszországban nehezen, Németországban esetleg.

Azonban hírnév kell hozzá, hiszen nekik sem mindegy, hogy Kis Jóskát szponzorálják, aki a faluban ül a gép előtt a haverjaival, vagy Kis Jóskát, akiről rengeteg E-sport kedvelő beszél. :)

2014. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dani20026300 válasza:

Én CS:GO-s vagyok... :D Jó lenne ha Magyarországon is lenne eSport, én támogatnám.


13/F

2015. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!