Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen 100%-os...

DVTK kérdése:

Miért lett hirtelen 100%-os CPU használat a laptopomnál?

Figyelt kérdés

Van egy éves acer laptopom és eddig minden játék tökéletesen futott rajta pl.: Call Of Duty 2,4 FIFA12, Crysis 2, Assasins Creed Brotherhood ...stb és most bármely játékot indítok el rögtön 90-100%-ra ugrik a CPU használat. Vírus nem lehet,mert kb. egy hete lett rá újrarakva a win7, de már azelőtt is hasonló problémák voltak. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni.


A gépem adatai:

Intel pentium P6100 2.00 GHZ 2.00 GHZ

4 GB DDR3 RAM

ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB



2013. febr. 6. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rövid kódolású ez a víruscucckombó...

Könnyen átfúrja magát.

Rakd újra a Win-t megint, és ne rakd rá a netre egy hétig.

Ha net nélkül is jön, akkor ott már más a baj. :(

2013. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor holnap majd újrarakom és reménykedek. Már mindent megpróbáltam, megnéztem, ellenőriztem de semmi rendellenes és ez már vagy 3 hónapja így megy
2013. febr. 6. 22:14
 3/3 A kérdező kommentje:
megpróbáltam és semmi sem változott minden játék akad rajta továbbá is és akármilyen játék 60%-ban használja a cpu-t.
2013. febr. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!