Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellopták a tabletem, dobozosto...

Ellopták a tabletem, dobozostol, de töltőt meg usb kábelt nem lopták el, Nos meg van a Széria száma, ez szerint belehet mérni?

Figyelt kérdés
Nos meg van a Széria száma, ez szerint belehet mérni? Pl.: Hol csatlakozott utoljára internetre (wi-fi) és mia nnak az IP címe. így eltudok e jutni a "jelengegi hlyére"? vagy ez által a rendőrség meg tudja találni?

2013. febr. 7. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglehet találni csúcskategóriás rendőrségi cuccokkal, de nem fogják neked megkeresni.
2013. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

óh az elég szomorú :(

akk mire a a rendőrség? :S

persze ha boltbol ellop vki vmi 100forintos dolgot egyböl bírósági ügy lesz belőle. és ez a felháborító h 100forintos bolti lopással foglalkoznak, de már 30ezres dolgokat amit magánszemélytöl nyulnak le azt már nem :S

azér köszi válaszod :)

2013. febr. 7. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, tőlünk 500k loptak el, és szart sem csináltak azok a nyomorékok, ne várj semmit ettől a szar országtól. :(
2013. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ettöl az országtol már semmit nem várok. Őszintén egyre rosszabb. ha tehetném elköltöznék külföldre ahol jobb a hejzet, de németen kíbüli nyelvtudásom nincs.

Német sem perfekt.

ígymeg kénytelen vagyok itt dekkolni és egyre több adót fizetni

2013. febr. 8. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is. :(
2013. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy meg ez...

Elloptak tőled valamit? Kit érdekel nem keressük meg...

Te loptál valamit? Egyből bíróság majd börtön...


Rendőrök nem jók semmire se nekem annó telefont lopták el laza 3 hónap múlva kaptam papírt hogy felderíthetetlen a tettes...


Tiedet biztos nem fogják megkeresni

De pl Valamelyik nagyobb embertől lopnának el valamit az meg lenne 3 percen belül....


Valszeg 99.99% hogy nem fogod többet látni a cuccod...

Am hogy lopták el dobozostól? betörtek vagy mi?

2013. febr. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egyszer ellopták a telefonom,de láttam a tettest,személyleírást adtam,és mikor meglátták a rendőrök az utcán,akkor elfogták.A testvérem mobilját is ellopták,és be is akarták neki mérni,de külföldre vitték.Egyébként ez Szlovákiában történt,ott élek.
2013. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!