Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » This application uses wing32....

Tameeka11 kérdése:

This application uses wing32. dll which has been incorrectly installed in the C:\WINDOWS\SYSTEM directory. Please move it to the C:\WINDOWS\SYSTEM32 directory?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? SURGOS!!!!!!!!!!!!!!

#Windows #System32 #incorrectly
2013. febr. 8. 12:10
 1/4 anonim válasza:
Windows 7 van gépeden? És ha igen elindul?
2013. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hibás telepítés.

[link]

Alkalmazás WinG32.DLL Windows XP & 2000 felhasználók

Indításakor Reader Rabbit (r) Math Ages 4-6 olyan operációs rendszert Windows (r) XP vagy a Windows 2000, a következő üzenet jelenik meg: "Ez az alkalmazás WinG32.DLL futtatni, amelyet hibásan van telepítve a C: \ WINDOWS \ SYSTEM könyvtárba. Kérjük helyezze el a C: \ WINDOWS \ SYSTEM32 könyvtárba. " Hol a fájlokat a CD-n és másolás őket a C: \ WINDOWS \ SYSTEM32 könyvtárban kell megoldani a problémát. A többi e technikai megjegyzés leírja a folyamatot. (Google Chrome fordítása).

2013. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Windows 7 operacios rendszerem van
2013. febr. 8. 15:35
 4/4 anonim válasza:
Újratel
2013. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!