Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hosszú távra melyik lenne a...

Hosszú távra melyik lenne a jobb processzor?

Figyelt kérdés

Csak játékra lenne!

Melyik lenne jobb?AMD FX-8350 4.00GHz vagy INTEL Core i5-3570K 3.40GHz.Melyik érné meg jobban hosszú távra?Tudom a 8 magos procit még nem nagyon tudják kihasználni a mai játékok, de ha belegondolunk a következő Xbox/Ps már 8 magos processzorral jönnek.Még egy kérdés: Melyik foglalat lesz tovább bővíthető, tehát melyikhez jönnek majd még processzorok AM3+ vagy LGA 1155, vagy netán valami más?Fog kijönni új processzor a közeljövőben amit érdemes lenne megvárni?Please help!Előre is thx :)



2013. febr. 10. 13:52
 1/4 Komplikato ***** válasza:

"melyikhez jönnek majd még processzorok AM3+ vagy LGA 1155"

Vélhetőleg egyik sem. AM3+ és az FM helyett lesz vélhetőleg FM3. Az s1155 helyett nemsokára jön az s1150, de nem lesz hosszú életű mert utána jönnek a DDR4 támogatású procik új foglalattal persze.

Alapon és tuningolva is a játékban a 3570K gyorsabb. Bizonyos célfeladatokra meg virtualizációra az FX jobb. De nem is egy árban vannak.


Az én értelmezésem szerint az FX-8350 egy 4 magos proci ami 8 szálat tud kezelni. Tudom a gyártó másképpen kommunikálja.

2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:

1920-as felbontáson tökmindegy, vga limit lesz.


[link]

2013. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy mi ? :D
2013. febr. 10. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

VGA-limit jelentése: elfogy a grafikus kártya ereje, ő a szűk keresztmetszet

CPU-limit: u.a. csak a procival

alapvetően ha egy játék már VGA-limites, akkor elég erős processzort választottál, a későbbiekben egy ideig nem lesz vele gond

2013. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!