Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El romlott és nem tudom...

Berki Márk kérdése:

El romlott és nem tudom javiitani pedig raktam rá más androidot be kapcsol és ujra indul mindig mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy samasung galaxy y okos telefonom és el romlott. Hogyan tudnám meg javitani a problémája:mikor be kapcsolom be adja hogy smasung galaxy y young GT-s5360 és miután várok vele 2.3 percet újra indul és ezt ismétli egy folytában telepittem uj android nem müködik semmi féleképpen ezt hogyan tudnám vissza álitani hogy mükdöjön nem tudok semmit pedig értek hozzá ha tudtok olyan linket vagy update. T amitől estetleg működne akkor pm! hogyan tudnám javítani? . :// valaki segitsen meg köszönném

#telefon #SAMSUNG GALAXY Y okos
2013. febr. 10. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát rootoltad?
2013. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Aha látszik, hogy értesz hozzá... :)

Na de a lényeg: nem tudom értelmezni amit írtál. Főzött rom-ot telepítettél vagy csak root-olni akartad?Esteleg ha leírnád...

2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!