Laptop probléma?

Figyelt kérdés
Hali! Van a gép mellett, egy HP Compaq Presario 2800-as laptop, ami ha a biosban áll, akkor nincs semmi baja. De ha betölt a windows egy kis idő után leáll. Először azt hittem a táp lesz a baj, de mivel a biosban nem kapcsol le ezért ezt ejtettem. Megpróbálkoztam a biosban egy hdd self testel, de azt írja hogy read failure, tehát nem tudta beolvasni, ellenőrizni a merevlemezt. Linux live cd-nél is, fel van telepítve linux is, az alatt is leáll. Memory testet nem tudok csinálni. Nem tudom mi lehet a baj, ha van ötletetek akkor írjatok légyszíves, megköszönöm!

2013. febr. 10. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hiba van a Windowsban! Ha nincs benne semmi olyan dolog ami kellene akkor újra kell telepíteni! Ha viszont van akkor érdemes először kivenni a HDD-t és átenni másik gépbe és addig rámásolni ameddig erre telepítődik a Windows!

Ajánlom figyelmedbe a EXT. HDD-t vagyis külső merevlemezt! Én olyan vettem 500GB-os és azon tárolok mindent! Kitudja mikor lesz ilyen baj azon megmarad!

2013. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A külsö winchester is tönkremegy egyszer semmi se tart örökké.Ahogy írod az ara jó ha a windows újravan telepitve nemvesznek el az adatok viszont a gépbe van az a megoldás 1 vagy több winchester ha egy ha ketté van osztva akkor nemvesznek el az adataok a másik variáció 2 winchester a gépben egyiken a windows másikon az adatok. Nekem a külsö winchester nemkell nemszeretnék elesni benne kevés helyem van meg nekem ne világitson az a hülye szar én a gépbe tartom inkább.
2013. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Windows telepítő cdm nincs, ha meg ubunturól próbálom formázni, akkor leáll szintén. Windowsban le lehet úgy formázni, hogy megy a windows?
2013. febr. 13. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!