Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet recovery partíció...

Hogyan lehet recovery partíciót létrehozni Windows 7/8-nak úgy, hogy gombnyomásra induljon el a telepítő az adott partícióról még a gépen lévő rendszer bootolása előtt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

pl acronis true image

Feltelepíted a jól máködő oprendszeredre amit le akarsz menteni. Létrehozol egy másik partíciót kb 10 15GB tárterülettel.


Az említett programmal oda lemented egy fille-ba a rendszert.

Majd beállítod, hogy a program bootolás kzben egy gombnyomásra elővehető legyen. aztán már kész is.

2013. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszlt(ál)

mihelyt lesz alkalmam kipróbálom a programot

2013. febr. 12. 18:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És valaki tud olyan megoldást, amiben a windows telepítőt rakom a recovery partícióra és a telepítő indul gombnyomásra (mintha CD-ről vagy USB-ről indítanám) és nem szerepelne a boot menüben?
2013. febr. 15. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Annak semmi értelme nem lenne.

Egyrészt mert sok fájlból állna, ami sérülékeny, másrészt meg ha már kimásolod a rendszert és fogja a helyet és gomnyomásra indul, egyből egy működő OS t cisnáljon, ne telepítőt.

2013. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok! :)

Ez a kérdés engem is érdekelne, mert még mindig nem találtam erre megoldást, pedig keresem legalább egy éve... :(

Viszont engem XP-vel érdekelne!

A helyzetem:

Toshiba laptop, ami NEM támogat csak floppy-t USB-s bootolással, ami ilyenem van, viszont nem ismeri fel... :(

Eddigi megoldásom az volt, h egy másik gépben felnyomtam rá egy WinME-t, az már felismerte az USB-s DVD-met, és onnan fel tudtam telepiteni... :)

De most behalóban van a rendszerem, és a másik gép, amiről feltettem, szintén meghalt, mert elszakadt a szalagkábele...

/Régi Portocom gép volt./


MINDEN segítséget köszi! :)


Elvi lehetőségem psze van hálózatos telepítésre, de hanyagolnám...

Mégegyzser előre is köszi, további jókat:


Dody

:)

2015. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Üdv!


Nem tudom, hogy aktuális-e a kérdés, de ez egy jó megoldás:


[link]


Szép napot!

2016. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!