Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 7-en megy a Need...

A Windows 7-en megy a Need for Speed Underground 2?

Figyelt kérdés
Pontosan Windows 7 Ultimate.

#Windows 7 #Need for Speed:Underground 2
2013. febr. 12. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
az 1 ment, a 2 miért ne menne?
2013. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg megy.

Pár hónappal ezelőtt letöltöttem egy 90napos Windows 7 Enterprise próbaverziót a Microsoft weblapjáról (angol, 32bites változatot). Emlékeim szerint az Underground működött rajta, szóval elvileg működnie kell az Underground 2-nek is.

2013. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,működik!
2013. febr. 15. 18:56
 4/9 Mikayla válasza:
64 bites win 7-en nem megy :( Eredeti a játékom, de nem indul el :(
2013. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem még a 8-on is. :D
2014. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 adam1e válasza:

Rakd fel az 1.2-es javítást, ha nem megy.

[link]

2014. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem 64 bites Ultimate Win 7-esen van, az Underground 2 játékomat mindenféle patch-el elláttam, de mindig újra be kellett állítani rajta az irányítást, mert azt nem jegyezte meg és a kocsik is totál kezelhetetlenek lettek, ráadásul állandóan kilépett, vagy lefagyott a program, úgyhogy törölnöm kellett, pedig az volt a kedvencem. Viszont a 2005-ös Need for speed Most wanted Black edition-t gond nélkül elviszi.
2015. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Működik, de csak akkor, ha feltelepíted. Sima rámásolásból nem fog menni, főleg ha másik operációs rendszerből származik. Mindenképpen telepítsd fel, akkor jó lesz, bár az irányítást minden alkalommal újra be kell állítani, de ezt leszámítva rendben lesz.
2016. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megy, de csak Windows 98/ME kompatibilitási módban. Ne felejtsd el átállítani, mert a többi kompatibilitással vagy nem indul, vagy folyton kilép.
2016. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!