Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Télleg olyan gagyi lett...

Dakelo kérdése:

Télleg olyan gagyi lett Aliens. Colonial. Marines?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy írják, hogy TÉNYLEG !!
2013. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és neked mért nem aza neved hogy nagypofa??
2013. febr. 13. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Legalább én megtanultam írni.

Olyan szó nincs , hogy aza. legalábbis a magyar nyelvben.

2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a , hogy előtt mindig vesszőt teszünk.
2013. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de kit érdekelsz amugy?? ilyen kis okos tojások ne ide irkáljanak !!
2013. febr. 13. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
elmondom a véleményemet, alapjában véve nem rossz a játék, szerintem túlságosan is le van értékelve, a kampány mondjuk monoton volt, igaz megszakította egy két érdekesebb rész, de nem sok volt belőle, a vége meg eléggé gagyi lett. Fegyverből viszonylag sok van, ezeket testre is szabhatjuk, ami nekem tetszett, van fejlődési rendszer is. A játékban elég sok hiba van, de ezeket remélhetőleg később javítják. A multiplayert kifejezetten élveztem, itt lehet aliennel is menni, 3 választható class van, ezeket is testreszabhatjuk, pl fej forma, szín, elsődleges, másodlagos támadás, képesség, mutáció stb, ezeket dns pontokért vehetjük meg, időnként meg mehetünk speciálissal is, bár azt nem tudom hogy az killstreak reward-e vagy véletlenszerűen változik át valaki, összességében nem egy tökéletes játék, de még is élvezhető, alien fanoknak ajánlom is, 6.8-ra értékelném a 10-ből
2013. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi
2013. febr. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!