Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy digitális...

Szeretnék venni egy digitális rajztáblát. Már 3-4 hónapja kutakodom. Csak az a bajom, hogy főleg wacom táblákat találok. én valami olyasmit keresek amin a rajz magán a táblán jelenik meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok igazság szerit valami ilyesmire gondoltam ( http://www.youtube.com/watch?v=yM1jT_669do&list=PL51DE9E4021.. )már mint kissebre de hasonlóra.Valaki tudna ajánlani ( max. 40-50.000 ért). (És ha lehet linket kérdnék)

előre is köszönöm :))



#Wacom #digitális rajztábla #interakt rajztábla #interaktív pad
2013. febr. 12. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
találtam egy fokkal jobb videót amin a tábla is tátható ( http://www.youtube.com/watch?v=SvGTM0rT3oA )
2013. febr. 12. 21:59
 2/8 A kérdező kommentje:
és kb. a 7:37 -nél látható méretre gondoltam :)
2013. febr. 12. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:

A Wacomnak is létezik hasonló kijelzős táblája, de nem a 40-50 ezres kategória. Viszont a Wacom a legjobb ebben.

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm én igazán ezzel szemezgettem mostanában ( [link] )még annyit kérdeznék , hogy van-e személyes tapasztalat ??? :)
2013. febr. 13. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:
és e közt vacilálok ( [link] ) :/
2013. febr. 13. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én birtokomban egy Wacom Bamboo Pen & Touch van. Nagyon szeretem. Volt előtte egyéb gyártótól, de azt ki nem állhattam, a mostanit nagyon szeretem! Az utolsó kettő (amit belinkeltél) között a méret a különbség. Az egyik A6-os méretű, a másik A5-ös. Nekem A6-os méretűm van, de ha könnyen ki tudsz fizetni egy A5-ös méretűt, akkor azt ajánlom, mert előbb-utóbb váltani fogsz. :)


A tapasztalataim:

- Kényelmes a toll és a tábla is

- Az oldalán lévő gombok jól hasznosíthatók

- Az érzékelése tökéletes (a megfelelő driver-el)

- A Touch funkciót nem használom nagyon, de az is jól működik

- A toll végén a "radír" is nagyon hasznos

- A toll hegye kicsit gyorsan kopik, de azért adtak több hegyet is


Nem kell, hogy lásd, nagyon gyorsan (legalábbis nekem gyorsan ment) megszokod a szem-kéz kordinációt.


Azt ajánlom, hogy a Grasshopper-nél vedd meg, mert tényleg nagyon értenek hozzá és adnak egy részletes magyar tájékoztatót is!

2013. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon könnyű konfigurálni a táblát. Pl. pár kattintás és már meg is változtattad az egyik gomb lenyomásával járó parancsot.
2013. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos volt :)
2013. febr. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!