Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecrfat tekkit szerver...

Minecrfat tekkit szerver error, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
készítettem egy tekkit szervert,a gép ip-jével nem lehet belépni,hamachival már majdnem de ezt írja: have must forge build #136+ (4096 fix) to connect to this server, utána néztem de nem találtam a megoldást ha valaki tudja,örülnék ha leírná,előre is köszönöm!

2013. febr. 13. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A gépnek milyen IP-jét adtad meg? 192.168 -al kezdődik?
2013. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol a szerver és hol a kliens?
2013. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tekkit indítófájlja egy mappában az asztalon de maga a .techniclauncher az az Application Data nevű mappában ahol a minecraft is van, a szerver pedig egy random mappában az asztalon, és nem azt az ip-t adtam meg hanem amit a whatsmyip-ről néztem, ami így kezdődik:91.82, de mosz megpróbáltam a másikkal is,azt is megtalálja de szintúgy azt a hibaüzenetet írja
2013. febr. 13. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetek:

A.) A szerver és a kliens egy gépen fut (te eseted): 127.0.0.1, localhost, 192.168.x.y-os cím lehet jó. Ha nincs routered, akkor akár még a whatismyip.org-ossal is működhet

B.) A szerver és a kliens egy hálózaton van, de külön gépen: 192.168.x.y-os címet kell használni, vagy a whatismyip.org-osat, ha nyitottál portot a routeren

C.) A szerver és a kliens interneten keresztül kapcsolódik. whatismyip.org-os cím csak a jó. Ha van routered, akkor azon portot kell nyitni a géped felé.

2013. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valóban,az első eset az enyém,nincs routerem, a 192.168-at próbáltam és a localhostot is de az a 127.0.0.1 az mi?Póbáltam azt is,a properties fájlba is azt írtam be de nem megy azzal se
2013. febr. 13. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A localhost a 127.0.0.1 valójában. A szerver biztosan fut? A portot jól adod meg?
2013. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A portot nem változtattam,a szerver tuti hogy fut zölden mutatja csak nem tudok belépni,de épp egyik haverommal próbáljuk,de addig ha valami eszedbejuk hogy mi lehet még rossz akkor azt szívesen várom
2013. febr. 13. 12:06
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok ! Ha jó tekkit szervert kerestek akkor ez lesz az igazi : 178.63.9.11:25625

0-24

jelenleg 18 slot de áprilistól 24 lesz ! Arénák , piac sokminden ... szines szerver , nem sok minden van letítva ... grief megelőzés képp rm morning, csáki, tnt, nuke !

gyertek nézzetek szét ! :) mi mindig mindenkit szívesen látunk !

2013. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!