Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MI LEHET A PROBLÉMA!? Vettem...

Kertész Valter kérdése:

MI LEHET A PROBLÉMA!? Vettem egy Gigabyte Hd7770 1gb-os videókártyát de szaggat a videószerkesztő programom (SONY VEGAS PRO 11) A Procim-Intel (R) Pentium (R) CPU G620 @ 2.60Ghz 2.60 Ghz Memória 8 gb És Win 7 van rajt,5,9-re értékelte.

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 15:55
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Igen elöbb mond meg te mi a probléma:)

.

eddig G620 procival nem szagatott?

milyen videokátyád volt elötte?

driver, illesztöprogramot feltelepitetted AMD honlapjáról vagy driver telepítö lemezröl??

2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia előtte egy ASUS 512MD3-as volt de akkor is szaggatott és ezért vettem a 7770, hogy talán jobb lesz.Feltelepítettem elvileg mindent a CD-ről. Ja és még egy kérdés miért lép ki a program ablakokból, tehát az ablak alapesetben kék szegélyű nálam, és mindig kb 5-10 percenként átvált szürkére, de valamikor nem csinálja.
2013. febr. 14. 11:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ASUS EAH 5450
2013. febr. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!