Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows8 helyett hogy tudom...

Maka1234 kérdése:

Windows8 helyett hogy tudom visszarakni az xpt?

Figyelt kérdés

Hali!

Most win8 am van de én az xpt szeretnem ne kérdezzétek miért, naszoval olvastam oylan programrol hogy WinSetupFromUSB na letöltöttem néztem tutorialt de amikor formázom akkor valami hibat ad ki egyebkent csak nfts nel fat 32 nel nem jolvan aztan felrakom a xpt a pendrivera , aztan látom hogy f11 el win8 nal nemhozza be a bios menut , utananeztem lattam hogy azt hogykell és ilyen windows feljavitasba mentem vagymi nemtudom hogy itkelle de ezt talaltam es amikor keri a dvd,cd,pendrivet, és bedugom akkor valami olyasmit ir hogy nemlehet felismerni :// tudnátok segiteni?:))


2013. febr. 14. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gépről van szó pontosan?
2013. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fuu.. kb fél éve ujitottam fel a régi gépem asszem inte c2d e5700 , valami asus p5g41t vagy ilyesmi alaplap 4giga ram hd 5550 512mb gddr5 128 bit videokari 500w noname táp :D
2013. febr. 14. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
XP-nél sokkal egyszerűbb lenne lemezről telepíteni azt kellene próbálni, kicsit zavaros amit írtál egyébként, bios-ba nem tudsz belépni?
2013. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem mert tab al meg f11 el nemjo :'D de nincs itthon cd xd boltba meg nincskedvem bemenni xd de lehet azlesz :D de win7,8 at is pendriverol tettem fel , de akk win8 ba s van bios menu?:D
2013. febr. 14. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A BIOS az oprendszertől független, az alaplapon található egy chip ahonnan "fut".
2013. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyszeruen sehogyse jo most talaltam egy xp pro sp2 es cd t de arrol se jo mert mint a xp/7 nel azt a menut amit bekapcsolasnal tudunk behozni nemtudom hogykell mert ott csak kikene valasztani hogy mivel bootoljon :'D mert ha siman rakattintok akk a telepito menube az xp telepitése levan szurkitve
2013. febr. 14. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress valakit aki ért hozzá, 2 perc alatt megcsinálja, egyébként annyi, hogy belépsz a bios-ba és beállítod a boot sorrendet hogy lemezről induljon a rendszer és kész.
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mééég mindig nemjo ::SSS
2013. febr. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!