Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive nem látszik a boot...

Pendrive nem látszik a boot menümben, hogy rakjam be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kéne egy nagy segítség!!

Van egy Asus X55VD laptopom. Pendriveról akarnék bootolni, csak van egy kis gáz, nincs pendrive!

Ha belépek a boot menübe, és ott a boot fülre megyek, bejön olyan, hogy Fast Boot, Launch CSM.

Utána van az, h boot Option #1, és itt van a windows boot Manager, és zárójelbe vmi Toshiba mittomén mi. Ha rámegyek ide, csak ez az egy választás van, meg a Disabled. Van olyan opció még alatta, hogy Add New Boot Option, és Delete Boot Option.

Itt értelem szerűen a New-al kéne hozáadni újat, viszont meg kell adni 2 adatot: Add Boot option, és Path for Boot option.

Namost vhogy ezeket kéne kitalálnom, hogy mi lehet az útvonala a pendrivenak, meg mi az a másik. Vki tudna segíteni?



2013. febr. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember te nagyon nem értesz ehhez, fordulj egy hozzáértő baráthoz 2 perc alatt megcsinálja.
2013. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor megcsinálod?? Bootoltam már pendrive-ról, csak nem így, hogy útvonalat kell megadni. Akkor a listában volt a Flash vagy Usb néven, és csak 1. helyre kellett betenni.

De itt nem az van, nincs sehol Pendrive, vhogy meg kell csinálni. De te gondolom értesz hozzá, elmondod?

2013. febr. 14. 21:41
 3/6 anonim válasza:
új a géped? Mert nekem amíg nem voltak fenn a driverek nem ismerte az usb csatlakozókat
2013. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, új a gépem :D Viszont Win 8as, elvileg mindent felrak magának, főleg hogy előtelepített. Nem tom mi lehet a baja. A gáz az, hogy a vinyón kivül még a dvd írót se mutatja...
2013. febr. 14. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az előtelepített win8-at nem igazán értem, ha útvonalat kell megadni akkor nem jó helyen jársz, megcsinálnám, de nyilván ez kivitelezhetetlen.
2013. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D A helyzet az, h ez az elötelepített win 8 nekem nem jó... :D Másat akarok rá rakni, csak dvd-n nics, csak pendrive-ról tudnám feltolni. Viszont így nem tudom megcsinálni :S
2013. febr. 14. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!