Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hirtelen elkezdett nagyon...

Hirtelen elkezdett nagyon hangosan zúgni a netbookom. Szerintem ventillátor. Sos, mennyiért javítják, hogy lehet szétszedni?

Figyelt kérdés

Acer aspire one d270, nem tudom szétszedni:/ nem akarom piszkálni csak kifújni belőle a port... hátha://

Egyik percről a másikra iszonyú hangosan zúg:(


2013. febr. 14. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tuti venti? Nem vinyó?

Ventillátornak alá i szokott beszorulni és beégni por.

Mindenképp szét kell szedni és eltávolítani, és ha már ott vagy újra is pasztázni a CPU-t.


Szétszedni úgy lehet, hogy vagy kikísérletezed hogyan nyílik, vagy megnézed youtube-on...

Szétszedhető, összerakható házilag bármikor.

2013. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha garanciás akkor szervíz, De az szívás mert tökölnek vele.
2013. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ezaz, hogy nem értem hogy nyílik, nm szoktam alapvetően ilyen életképtelen lenni, de már nagyon ideges vagyok (nincs hozzá garancia egyébként), zsír új gép 3 hónapos, és napi 1-2 órát használom, 2 órája zúg nagyon hangosan...:S Már fáj tőle a fejem.... youtube-on meg valamivel a billentyűzet alá piszkáltak és feszegették, és ezt nem tudom mire vélni. Tudsz esetleg linkelni érdemleges videót?
2013. febr. 15. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű szétszedni, alapjaira kell bontani a gépet. A napfény ködös városában megcsinálom neked.
2013. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!